Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UADBB „MAI Baltics“

Teisininkas (-ė)/Jaunesnysis (-ioji) teisininkas (-ė)/Žalų administravimo specialistas (-ė)

700-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UADBB „MAI Baltics“

Darbo pobūdis

Žalų administravimas;
Ikiteisminis žalų administravimo proceso vykdymas;
Dokumentų analizė, bei rengimas;
Komunikacijos koordinavimas tarp visų suinteresuotų šalių;
Derybos su juridiniais asmenimis - užsieno ir Lietuvos įmonėmis bei jų atstovais (bendravimas telefonu, el. paštu).

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Kruopštumas, atsakingumas;
Profesionalumas ir darbo etikos laikymasis;
Puikūs komunikacijos įgūdžiai;
Loginis mąstymas;
Rusų kalbos mokėjimas privalumas.

Mes jums siūlome

Įdomų, dinamišką, kupiną bendravimo darbą tarptautinėje kompanijoje;
Mokymus ir tobulėjimo galimybes;
Lankstų darbo grafiką;
Puikias darbo sąlygas.

Atlyginimas

700-1500 €/mėn. į rankas

Esame ambicinga ir profesionali draudimo brokerių bendrovė. Priklausome įmonių grupei veikiančiai Centrinės ir Rytų Europos regione. Paslaugas sėkmingai teikiame daugiau nei 2.000 verslo klientų. Bendradarbiaujame su lyderiaujančiomis Lietuvos ir Europos draudimo bendrovėmis, Lloyd's sindikatais.

Jei Jūs taip pat esate ambicingas ir iniciatyvus, nuolatos turite puikių idėjų, ambicijų tobulėti ir praplėsti veiklos galimybes - kviečiame prisijungti prie mūsų komandos.
informacija apie UADBB „MAI Baltics“
2225 €
Vid. atlyginimas bruto
(46% didesnis už LT vidurkį)
25
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1388 €
25% uždirba 1388-1828 €
25% uždirba 1828-2464 €
25% uždirba nuo 2464 €