Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Emplonet
More about company »

TEISININKAS (-Ė)

Kaunas - UAB Emplonet

Darbo pobūdis

  • Įprastinės veiklos sutarčių (jų pakeitimų, nutraukimo) projektų rengimas, jų teisinė analizė;
  • Sutarčių administravimas ir kodifikavimas;
  • Paklausimų, skundų, raštų, atsakymų fiziniams ir juridiniams asmenims, įskaitant ir valstybines institucijas rengimas, gautų pretenzijų nagrinėjimas;
  • Vidaus teisinių dokumentų rengimas;
  • Klausimų, susijusių su darbo teise, sprendimas;
  • Bendrovės interesų atstovavimas valstybinėse institucijose, teisme;
  • Teisinių konsultacijų teikimas įmonės darbuotojams.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Teisinio darbo patirtis (ne mažiau 3 metai);
  • Organizaciniai bei darbo planavimo gebėjimai;
  • Darbo didelėje įmonėje patirtis, darbo su dokumentų valdymo sistema patirtis - privalumas;
  • Atsakingumas, kruopštumas, iniciatyvumas, geri laiko planavimo įgūdžiai, analitinis mąstymas;
  • Komandinio darbo patirtis ir geri bendravimo įgūdžiai;
  • Puikios lietuvių kalbos žinios, anglų kalbos mokėjimas (rusų kalbos mokėjimas – privalumas);
  • Vairuotojo pažymėjimas (B1);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą, savarankišką darbą profesionaliame ir dideliame kolektyve;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes, puikias darbo sąlygas;
  • Draugišką ir darbingą atmosferą.

Emplonet - personalo valdymo, atrankų ir laikinojo įdarbinimo įmonė, veikianti Lietuvoje.
Emplonet klientė – UAB „Limedika“ - farmacinės didmenos lyderė, nuolat plečianti savo partnerių tinklą.