Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Obelių įmonių grupė
More about company »

TEISININKAS (-Ė)

Kaunas - Obelių įmonių grupė

Darbo pobūdis

Teisės aktų ir kitų vidinių dokumentų rengimas, derinimas, vertinimas.
Sutarčių valdymas: peržiūra, derinimas, įmonės interesų įgyvendinimas ir rizikos šalinimas.
Prašymų, pretenzijų ir raginimų rengimas.
Teismo procesinių dokumentų rengimas.
Bendrovės atstovavimas teismuose, įvairiose valstybinėse institucijose ir santykiuose su trečiaisiais asmenimis.
Bendrovės veiklos teisėtumo, įstatymų, kitų teisės aktų reikalavimų įgyvendinimas, teisinės rizikos vertinimas, išvadų, siūlymų rengimas.
Nekilnojamojo turto, žemės teisinių klausimų sprendimas.
Darbuotojų ir akcininkų konsultavimas teisiniais klausimais.

Reikalavimai

Aukštasis universitetinis teisės išsilavinimas.
Daugiau nei 4 metų teisinio darbo patirtis.
Lietuvos Respublikos įstatymų bei kitų teisės aktų, reglamentuojančių įmonių veiklą, darbo teisinius santykius, viešųjų pirkimų teisinius santykius, civilinį procesą išmanymas ir gebėjimas juos taikyti praktikoje.
Sugebėjimas apginti ir pagrįsti savo nuomonę, aiškiai ir tiksliai pateikti ją raštu ir žodžiu.
Orientacija į rezultatą, sąžiningumas, atsakingumas, kruopštumas.
Puikūs dalykinio bendravimo įgūdžiai ir gebėjimas dirbti su įvairaus tipo žmonėmis.
Orientacija į rezultatą, analitinis mąstymas, gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus.
Sugebėjimas savarankiškai planuoti ir organizuoti savo darbą.
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office)
Geras anglų ir rusų kalbų mokėjimas.
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Mes jums siūlome

Įdomų, atsakingą, pilną iššūkių darbą pusei darbo dienos.
Profesionalų ir draugišką kolektyvą.
Socialines garantijas.

UAB "Obelių grupė" užsiima strateginiu grupei priklausančių bendrovių valdymu, kontrole ir paslaugų teikimu. Mes valdome maisto produktų gamybos, didmeninės prekybos, o taip pat veterinarijos paslaugas teikiančias bei didmenine prekyba veterinarinės farmacijos produktais, pašarais ir jų priedais užsiimančias bendroves Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje.

Šiuo metu prie mūsų komandos, darbui pusę dienos, kviečiame prisijungti teisininką (-ę).