Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ Lietuvos energetikos agentūra

Teisininkas (-ė) - viešųjų pirkimų specialistas (-ė)*

1730-2300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Vilnius - VšĮ Lietuvos energetikos agentūra

Darbo pobūdis

  • Viešųjų pirkimų dokumentų rengimas;
  • Viešųjų pirkimų procedūrų organizavimas ir vykdymas, dalyvavimas viešųjų pirkimų komisijų veikloje;
  • Įstaigos vidaus teisės aktų, vidaus tvarkų, kitų dokumentų rengimas,
  • Įstaigos darbuotojų konsultavimas su įstaigos veikla susijusiais teisiniais klausimais;
  • Pretenzijų, teisinių ginčų nagrinėjimas ir kt.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis teisinis išsilavinimas (gali būti magistrantūros studentas);
  • 5 metų teisinio darbo patirtis;
  • 2 metų patirtis viešųjų pirkimų srityje;
  • Lietuvos Respublikos teisės aktų, susijusių su viešųjų įstaigų veikla, darbo teisiniais santykiais, viešaisiais pirkimais, išmanymas ir gebėjimas juos taikyti;
  • Geri analitiniai ir teisinio argumentavimo įgūdžiai;
  • Geri bendravimo įgūdžiai;
  • Iniciatyvumas, gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje;
  • Orientacija į rezultatą, atidumas, atsakingumas ir savarankiškumas;
  • Anglų kalbos žinios B1 lygiu.

Mes jums siūlome

  • Prasmingą veiklą, leidžiančią tiesiogiai prisidėti prie pokyčių Lietuvos energetikoje kūrimo;
  • Veržlų, profesionalų ir augantį kolektyvą;
  • Lankstų darbo laiką, galimybę derinti darbą iš namų ir biuro;
  • Mokymosi ir tobulėjimo galimybę profesionalų komandoje - energetikos srities kompetencijų centre;
  • Jūsų, kaip asmenybės, augimo ir tobulėjimo galimybes;
  • Galimybes realizuoti savo idėjas diegiant pokyčius Agentūroje;
  • Visas socialines garantijas ir darbo užmokestį nuo 1730 iki 2300 € (bruto).

Atlyginimas

1730-2300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
 Tikslus darbo užmokestis bus nustatomas atsižvelgiant į kandidato kvalifikaciją ir profesinę patirtį.

PASTABA. *Tikslus pareigybės pavadinimas – Energetikos tyrimų ir stebėsenos skyriaus vyriausiasis (-ioji) specialistas (-ė)

Viešoji įstaiga Lietuvos energetikos agentūra yra pelno nesiekiantis ribotos civilinės atsakomybės viešasis juridinis asmuo, veikiantis valstybės politikos priemonių energetikos bei efektyvaus energijos ir energijos išteklių vartojimo ir Nacionalinės energetinės nepriklausomybės strategijos ir valstybės programų įgyvendinimo ir stebėsenos srityse, atliekantis centrinės naftos produktus ir naftos atsargas kaupiančios ir tvarkančios organizacijos funkcijas, vykdantis savo įstatuose nurodytų rūšių veiklą ir viešai teikiantis minėtų sričių paslaugas.
informacija apie VšĮ Lietuvos energetikos agentūra
2894 €
Vid. atlyginimas bruto
(90% didesnis už LT vidurkį)
23
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2020 m.