Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Apsaugos komanda"
More about company »

Teisininkas (-ė)

Vilnius - UAB "Apsaugos komanda"

Darbo pobūdis

1. Skolų išieškojimo (teisminio ir neteisminio) organizavimas ir vykdymas;
2. Įvairių procesinių dokumentų rengimas;
3. Bendrovės atstovavimas teismuose ir kitose institucijose, ginčuose su Bendrovės klientais;
4. Darbas su sutartimis;
5. Bendrovės darbuotojų konsultavimas teisiniais klausimais, teisinių išvadų teikimas;
6. Kitų teisinių reikalų tvarkymas.

Reikalavimai

1. Aukštasis universitetinis teisinis išsilavinimas. Gali būti paskutinio kurso studentas (-ė);
2. Civilinės teisės ir civilinio proceso teisės geras išmanymas, gebėjimas taikyti įstatymus praktikoje;
3. Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
4. Mokėjimas ieškoti, rinkti ir analizuoti informaciją, taip pat ją valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti;
5. Noras nuolat tobulėti, mokytis, imlumas žinioms, gebėjimas dirbti savarankiškai, atsakingumas ir iniciatyvumas;
6. Darbo patirtis nėra būtina.

Mes jums siūlome

1. Darbą glaudžiai bendradarbiaujant su advokatų kontoros teisininkais.
2. Bazinį darbo užmokesčio dydį – 1,5 MMA (po 3 mėn. bandomojo laikotarpio) plius galimybė gauti priedus priklausomai nuo darbo rezultatų.

Su pretenduojančių įsidarbinti UAB „Apsaugos komanda“ asmens duomenų tvarkymo politika galite susipažinti adresu

UAB Apsaugos Komanda yra viena didžiausių, jau 22-us metus dirbanti Lietuvos saugos kompanija, veikianti visoje Lietuvoje. Daugiau nei 700 darbuotojų vienijanti bendrovė turi biurus visoje Lietuvoje bei atlieka paslaugas pagal įdiegtus griežtus kokybės ir aplinkos apsaugos standartus. UAB Apsaugos Komanda taip pat turi patalpų valymo ir automobilių stebėjimo padalinius.
Informacija apie UAB "Apsaugos komanda"
760 €
Vid. atlyginimas bruto
684
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 587 €
25% uždirba 587-706 €
25% uždirba 706-865 €
25% uždirba nuo 865 €
Vadovas: Algis Iljeitis