Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „VSGA“
More about company »

Teisininkas (-ė)

Vilnius - UAB „VSGA“

Darbo pobūdis

  • Įmonės vykdomos licencijuojamos azartinių lošimų veiklos priežiūra ir teisės aktų, reglamentuojančių šią sritį, įgyvendinimas
  • Įmonės atstovavimas ir komunikavimas su priežiūros institucijomis, jų nurodymų vykdymas
  • Įmonės vadovo įsakymų, vidaus tvarkų ir procedūrų, raštų, sutarčių, valdymo organų sprendimų, procesinių dokumentų projektų ruošimas
  • Kolegų ir vadovybės konsultavimas teisiniais klausimais, nuolatinė aktualių teisės aktų peržiūra ir savalaikis informavimas apie teisės aktų pakeitimus

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis teisinis išsilavinimas, tinka paskutinio kurso studentas/ -ė
  • Puikūs darbo MS Office programa įgūdžiai, administracinių dokumentų ruošimo įgūdžiai
  • LR įstatymų bei kitų teisės aktų, teismų praktikos išmanymas, gebėjimas juos tinkamai interpretuoti ir taikyti praktikoje
  • Geri anglų kalbos įgūdžiai (raštu ir žodžiu)

Mes jums siūlome

  • Darbas tarptautinėje įmonėje ir jaunatviškame kolektyve
  • Darbo pobūdį ir atsakomybes atitinkantis darbo užmokestis
  • Galimybė kelti kvalificikaciją Lietuvoje ir užsienyje
UAB „VSGA“

UAB „VSGA“

UAB "VSGA" priklauso Novomatic Group of Companies, Austrijos kapitalo įmonei, pirmaujančiai technologijų rinkoje ir turinčiai atstovybę Lietuvoje. Tarptautinė azartinių lošimų bendrovė taiko savo sėkmingą augimo strategiją ir yra viena iš lyderių pasaulio rinkoje.

Siekdami užtikrinti efektyviausią įmonės veiklą, siekiame suburti profesionalią komandą!
Informacija apie UAB „VSGA“
958 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
228
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 645 €
25% uždirba 645-858 €
25% uždirba 858-1074 €
25% uždirba nuo 1074 €
Vadovas: Darius Kairys