Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MAXIMA LT“
More about company »

TEISININKAS (-Ė)

Vilnius - UAB „MAXIMA LT“

Darbo pobūdis

  • su bendrovės veikla susijusių nekilnojamojo turto projektavimo, rangos, eksploatacijos bei priežiūros paslaugų, taip pat nuomos sutarčių rengimas, derinimas ir vykdymo priežiūra
  • išvadų ir rekomendacijų teikimas aktualiais nekilnojamojo turto teisės klausimais
  • su bendrovės veikla susijusių esminių teisinių rizikų identifikavimas, vertinimas ir valdymas
  • bendrovės vidaus teisinių dokumentų rengimas
  • bendrovės interesų atstovavimas valstybinėse institucijose, teismuose, santykiuose su trečiaisiais asmenimis

Reikalavimai

  • aukštasis universitetinis teisinis išsilavinimas
  • LR teisės aktų, reguliuojančių nekilnojamojo turto projektavimo, rangos, eksploatacijos bei nuomos, išmanymas, gebėjimas juos taikyti praktikoje
  • ne mažiau nei 4 metų teisinio darbo patirtis advokatų kontoroje, teisines paslaugas teikiančioje arba komercine veikla užsiimančioje įmonėje
  • orientacija į rezultatą, analitinis mąstymas, geri bendravimo, argumentavimo įgūdžiai
  • gebėjimas dirbti esant griežtiems terminams, greitai orientuotis situacijoje
  • gebėjimas priimti sprendimus ir dirbti komandoje
  • atidumas, kruopštumas ir atsakingumas
  • raštvedybos išmanymas ir kompiuterinis raštingumas
  • geros anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu

Mes jums siūlome

  • darbą savo srities profesionalų komandoje
  • profesinį tobulėjimą
  • tarptautinės karjeros galimybes
  • privalumus apsiperkant parduotuvėse MAXIMA

MAXIMA LT - stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.
Informacija apie UAB „MAXIMA LT“
849 €
Vid. atlyginimas bruto
14482
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 663 €
25% uždirba 663-770 €
25% uždirba 770-951 €
25% uždirba nuo 951 €
Vadovas: Kristina Meidė