Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Girteka įmonių grupė
More about company »

TEISININKAS (-Ė)

Nuo 2300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - Girteka įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Rengti ir derinti grupės įmonių veiklos sutartis (NT pirkimo – pardavimo, projektavimo, rangos, medžiagų pirkimų, paslaugų ir kt.) ir jų vykdymo užtikrinimo dokumentus;
  • Rūpintis oficialios korespondencijos dokumentų (pretenzijų, pranešimų, reikalavimų ir kt.) rengimu;
  • Atstovauti grupės įmonių interesus valstybinėse institucijose ir notarų biuruose;
  • Rengti įmonių steigimo, korporatyvinius dokumentus ir tvarkas, rūpintis jų pakeitimais;
  • Užtikrinti grupės įmonių veiklos atitiktį BDAR;
  • Vykdyti teisės aktų ir teismų praktikos stebėseną, atlikti kitus teisinio pobūdžio pavedimus bei užduotis?

Reikalavimai

  • Esi atidus, kruopštus ir atsakingas, orientuotas į rezultatą, turi analitinį mąstymą, gebi argumentuoti ir dirbti esant griežtiems terminams;
  • Turi aukštąjį universitetinį išsilavinimą teisės srityje (magistro laipsnis);
  • Puikiai kalbi ir rašai anglų ir gerai rusų kalbomis;
  • Turi ne mažesnę nei 2 metų teisinio darbo patirtį NT srityje advokatų kontoroje, teisines paslaugas teikiančioje arba statybos rangos įmonėje?

Mes jums siūlome

  • Pasitikėjimu grįstą kompanijos kultūrą, laisvę sprendimams ir visas sąlygas tikslams siekti;
  • Darbą šaunių kolegų komandoje, tarp kurių tikrai rasite iš ko mokytis;
  • Puoselėjamas tradicijas, džiuginančias kiekvieną darbuotoją.

Atlyginimas

Nuo 2300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

SIRIN Development - sparčiai auganti, ne vienoje užsienio rinkoje veikianti profesionalų komanda, kurios darbo principai yra paremti verslo etika ir stipriomis kompanijos vertybėmis. Aiški plėtros strategija, greiti ir efektyvūs verslo valdymo sprendimai užtikrina darbuotojams iššūkių kupiną, įdomų ir stabilų darbą.

Darbuotojai – svarbiausias mūsų turtas bei kompanijos kultūros pagrindas. Čia susibūrę savo srities ambicingi ir žingeidūs profesionalai pasiekia puikių rezultatų. Dėl to ir klientai mus vertina kaip patikimus partnerius.
Kviečiame prisijungti nebijančius iššūkių, atsakingus ir žingeidžius kolegas!