Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Legal Balance“

Teisininkas (-ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Legal Balance“

Darbo pobūdis

  • Atstovauja bendrovės ir jos dukterinių įmonių interesus derybose su Lietuvos ir užsienio klientais bei partneriais, rengia ir derina sutartis (teisinių paslaugų teikimo, reikalavimo perleidimo ir kt.);
  • Betarpiškai dalyvauja reikalavimo teisių perleidimo procese, vertina įsigyjamas reikalavimo teises, skolų atgavimo tikimybę, rengia ir derina reikalavimo teisių perleidimo sandorius ir užtikrina tinkamą jų įgyvendinimą, koordinuoja sklandžią darbo su įsigytomis reikalavimo teisėmis integraciją į bendrovės procesus;
  • Rengia procesinius dokumentus ir atstovauja bendrovės interesus civilinėse bylose;
  • Atlieka kitas tiesioginio vadovo pavestas užduotis.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis teisinis išsilavinimas (civilinės teisės krypties išsilavinimas būtų privalumas);
  • Ne mažesnė nei 2 metų teisinio darbo patirtis skolų išieškojimo įmonėje (darbas su reikalavimo teisių perleidimo sandoriais būtų privalumas);
  • Puikios lietuvių kalbos žinios žodžiu ir raštu;
  • Puikios anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu (įskaitant teisinę terminiją);
  • Sklandus, nuoseklus ir logiškas minčių dėstymas žodžiu ir raštu;
  • Puikūs darbo su kompiuteriu įgūdžiai;
  • Laiko valdymas, kruopštumas, atsakingumas.

  • dinamišką darbą šiuolaikiškoje ir nuolat augančioje įmonėje;
  • jauną, draugišką, veržlų ir profesionalų kolektyvą;
  • karjeros ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • patrauklų atlyginimą, atitinkantį Jūsų kompetenciją.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

UAB Legal Balance – tai inovatyvi ir sparčiai besiplečianti teisines paslaugas teikianti įmonė. Pagrindinis sėkmingai augančios įmonės tikslas – tiksliai ir efektyviai atrasti pusiausvyrą tarp kliento poreikių ir ilgametės teisinės praktikos. Nebijome iššūkių ir esame pasiryžę visus juos įveikti, vadovaudamiesi teisiniu profesionalumu ir jaunatvišku maksimalizmu.

Šiuo metu ieškome naujo komandos nario – teisininko (-ės), kuris (-i) savo kompetencija ir kruopščiu darbu prisidėtų prie įmonės tikslų įgyvendinimo.

Kita informacija:
Gyvenimo aprašymą prašome siųsti el. paštu su prierašu „Teisininkas (-ė)“.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Garantuojame konfidencialumą.

Informacija apie darbą:
Vieta: Vilnius
Priėmimo data: iš karto
Darbo pobūdis: pilna darbo diena, neterminuota darbo sutartis.
informacija apie UAB „Legal Balance“
2732 €
Vid. atlyginimas bruto
(79% didesnis už LT vidurkį)
51
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2044 €
25% uždirba 2044-2280 €
25% uždirba 2280-2731 €
25% uždirba nuo 2731 €