DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
UAB „Baltic Transline“

TEISININKAS (-Ė) - ŽALŲ ADMINISTRATORIUS (-Ė)

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Baltic Transline“

Darbo pobūdis:

  • Įmonių grupės atstovavimas žalų administravimo bei teisės srityje;
  • Greitas ir visapusiškas probleminių situacijų išnagrinėjimas aukščiau nurodytose srityse, galimų rizikų nustatymas ir įvertinimas bei sprendimų teikimas;
  • Įmonių grupės atstovavimas teismuose administruojant žalas ir sprendžiant susijusius klausimus, komunikacija su valdžios institucijomis;
  • Raštų įvairioms institucijoms rengimas;
  • Įmonės sutarčių, vidaus dokumentų, tvarkų, susijusių su žalų administravimu, rengimas, peržiūra, atnaujinimas ir tobulinimas;
  • Teisės aktų pokyčių sekimas ir reikalingų pakeitimų įgyvendinimo organizavimas žalų administravimo srityje;
  • Įmonės darbuotojų konsultavimas teisiniais klausimais žalų administravimo srityje;
  • Kitų tiesioginio vadovo pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Aukštasis universitetinis teisinis išsilavinimas;
  • Privaloma, ne mažesnė nei 2 metų teisinio darbo patirtis, darbo teisės, transporto teisės klausimais;
  • CMR konvencijos išmanymas;
  • Loginis mąstymas, atsakingumas, kruopštumas;
  • Gebėjimas savarankiškai valdyti laiką ir laiku atlikti pavestas užduotis, vadybiniai įgūdžiai;
  • Geri teisinių dokumentų rengimo įgūdžiai, raštvedybos taisyklių išmanymas;
  • Puikios anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu), rusų kalbos žinios (privalumas).

Įmonė siūlo:

  • Įdomų ir aktyvų darbą didelėje ir perspektyvioje kompanijoje;
  • Puikias profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Savo srities profesionalų komandą.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo turimos kompetencijos.
strongest_in_lithuania

UAB „Baltic transline“ - tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, priklausanti „BTL group“ įmonių grupei. Per daugiau nei 23 veiklos metus, įmonė sulaukė pripažinimo ir tapo ne tik viena sėkmingiausiai dirbančių, bet ir sparčiausiai besivystančių bendrovių Lietuvoje. Įmonių grupėje dirba daugiau nei 3800 savo srities specialistų. Siūlome modernias darbo vietas mūsų biuruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Visagine, Marijampolėje bei Kėdainiuose.
informacija apie UAB „Baltic Transline“
3426 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
728
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1943 €
25% uždirba 1943-2733 €
25% uždirba 2733-4270 €
25% uždirba nuo 4270 €