CVB client

Teisininkas

1200-3000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „TOMADAS“

Darbo pobūdis

Atsiliepimų, dublikų, triplikų, apeliacinių skundų rašymas bei įmonės interesų atstovavimas teismuose; Viešųjų pirkimų dokumentų analizė, pretenzijų rašymas, apskundimas teismine tvarka; atsakymų į raštus rengimas, įstatymų abalizė bei kitos teisinės kompetencijos reikalaujančios užduotys.

Darbas įmonės biure Draugystės g.19, Kaunas. Dirbti nuotoliniu būdu galimybės nėra. Gali kreiptis ir kandidatai dirbantys pagal pažymas.

Reikalavimai

kruopštumas, organizuotumas, komunikabilumas ir punktualumas; gebėjimas sklandžiai reikšti mintis; B kategorijos vairuotojo pažymėjimas, o svarbiausias noras dirbti.

Mes jums siūlome

Jaukią darbo atmosferą draugiškame kolektyve, nuolat kylantį, į darbo rezultatus orientuotą atlyginimą.

Atlyginimas

1200-3000 €/mėn. į rankas
Bandomuoju laikotarpiu (3mėn) mokamas mėnesinis atlyginimas 1000Eur į rankas, po bandomojo laikotarpio bazinis atlyginimas 1200Eur į rankas plius sėkmės mokestis, taigi viskas priklauso tik nuo Jūsų, galite užsidirbti ir 2000Eur, ir 3000Eur į rankas.

UAB „TOMADAS“

Įmonė UAB "Tomadas" dirba su valstybinėm įmonėm transporto ir saugos srityje, nuolatos dalyvauja viešuosiuose pirkimuose, užsiima skolų išieškojimu ikiteismine ir teismine tvarka.
informacija apie UAB „TOMADAS“
874 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2020 m.

You also might be interested in: