Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „EB TEISĖ IR KONSULTACIJOS“
More about company »

Teisininkas - konsultantas

700-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „EB TEISĖ IR KONSULTACIJOS“

Darbo pobūdis

  • Ieškinių, atsiliepimų, kitų procesinių dokumentų rengimas;
  • Juridinių asmenų atstovavimas teismuose ir kitose institucijose;
  • Sutarčių ir kitų teisinių dokumentų rengimas, peržiūra, sutartinių ginčų sprendimas;
  • Draudiminių įvykių įforminimas ir ginčų sprendimas;
  • Darbo ir kitų teisinių ginčų sprendimas, juridinių asmenų steigimo dokumentų, vadovų įsakymų ir kitų vidaus dokumentų projektų parengimas, peržiūra, tvarkymas;
  • Skolų administravimas;
  • Darbuotojų konsultavimas teisiniais klausimais, kita teisinė veikla

Reikalavimai

  • Aukštasis teisinis išsilavinimas;
  • Ne mažesnė nei 1,5 m. teisinio darbo patirtis;
  • Geras civilinės, civilinio proceso, darbo, draudimo, įmonių teisės išmanymas;
  • Atsakingumas, kruopštumas, lankstumas, dėmesingumas bei analitinis mąstymas;
  • Noras mokytis ir sugebėjimas prisitaikyti prie naujų iššūkių;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Gebėti sisteminti, analizuoti ir apibendrinti informaciją, įžvelgti problemas, jas vertinti, siūlyti motyvuotus problemų sprendimo būdus;
  • Gebėjimas logiškai ir sklandžiai dėstyti savo mintis žodžiu bei raštu;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Puikus (raštu ir žodžiu) lietuvių, anglų kalbos mokėjimas;
  • Vairuotojo pažymėjimas būtų privalumas

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą, kompetenciją ir darbo rezultatus atitinkantį atlygį;
  • Galimybę prisijungti prie profesionalų komandos šiuolaikiškoje įmonių grupėje;
  • Visas priemones, reikalingas efektyviam užduočių vykdymui;
  • Savirealizacijos, tobulėjimo bei karjeros galimybes

Atlyginimas

700-1100 €/mėn. į rankas

Bendrovė „EB teisė ir konsultacijos“ įsteigta 2006 m. ir nuo tada teikia įvairias verslo saugos, teisines paslaugas. Sukaupta patirtis leidžia teikti kokybiškas paslaugas savo klientams, vertinantiems profesionalumą, patikimumą ir efektyvumą
Informacija apie UAB „EB TEISĖ IR KONSULTACIJOS“
1202 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Marius Endrijaitis