Vilniaus miesto savivaldybės administracija

TEISININKAS (VIEŠŲJŲ PIRKIMŲ SRITIS)

1375-1675 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Pareigų aprašymas

Viešųjų pirkimų skyriaus Pirkimų procedūrų poskyris ieško teisininko! Be patirties! Patirtį mes tau dovanosime!

Darbo aprašymas:
  • konsultuoja Vilniaus miesto savivaldybės (toliau – Savivaldybė) kontroliuojamas perkančiąsias organizacijas viešųjų pirkimų klausimais;
  • administruoja siunčiamuosius, gautus, vidaus ir susipažinti skirtus dokumentus Savivaldybės dokumentų valdymo sistemoje „Avilys“;
  • atlieka vykdomų viešųjų pirkimų procedūras (nagrinėja gautus dalyvių pasiūlymus, rengia kvalifikacijos duomenų ir pasiūlymų vertinimo atitikties lenteles, nagrinėja gautas pretenzijas ir teikia išvadas Viešųjų pirkimų komisijai, raštu praneša apie dalyvių kvalifikacijos patikrinimo rezultatus, pasiūlymų atmetimo priežastis ir nustatytą pasiūlymų eilę, sprendimą dėl laimėjusio pasiūlymo arba sprendimą nutraukti viešąjį pirkimą, komisijos sprendimą dėl pretenzijos ir kt.);
  • atlieka Viešųjų pirkimų komisijų eksperto funkcijas;
  • rengia viešojo pirkimo procedūrų protokolus ir teikia Viešųjų pirkimų komisijai;
  • teisės aktų nustatyta tvarka teikia informaciją apie Savivaldybės administracijos įsigijimus viešųjų pirkimų priežiūrą vykdančioms valstybės institucijoms pagal Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymą ir kitus teisės aktus.

Reikalavimai

  • motyvacija dirbti ir mokintis iš geriausių;
  • gebėjimas greitai įsisavinti naują informaciją, prisitaikyti prie situacijos;
  • aukštasis universitetinis (bakalauro kvalifikacinis laipsnis) ar jam prilygintas teisės krypties išsilavinimas.

Pretendentai turi pateikti:

Prašymą dalyvauti konkurse teik per atrankų portalą:

Siūlome

Siūlome:
  • darbą vienoje didžiausių ir moderniausių viešojo sektoriaus įstaigų Vilniuje;
  • profesionalių ir draugiškų kolegų kolektyvą;
  • mentoriaus pagalbą ir naujoko adaptacijos programą pirmaisiais darbo mėnesiais;
  • laisvą darbo grafiką (pasirenkant darbo pradžios ir pabaigos laiką) bei galimybę bent dalį darbo laiko dirbti nuotoliniu būdu;
  • sveikatos draudimą (pasirenkant norimą sveikatinimo programą);
  • nemokamą "Vilniečio" kortelę arba vietą automobiliui požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje;
  • vieną papildomą laisvą (apmokamą) dieną per mėnesį;
  • apmokamus kvalifikacijos tobulinimo kursus;
  • papildomas motyvacines priemones.

Atlyginimas

1375-1675 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Kurti šiuolaikišką miestą, įgyvendinti atsakingus projektus bei džiaugtis akivaizdžiai matomais miesto pokyčiais – tai mus skatina ir toliau siekti vis daugiau ir geriau vilniečių labui.
informacija apie Vilniaus miesto savivaldybės administracija
3182 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
1031
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2461 €
25% uždirba 2461-2997 €
25% uždirba 2997-3754 €
25% uždirba nuo 3754 €