Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Antstolių Brigitos Palavinskienės ir Eduardo Sergėjevo kontora
More about company »

Teisininkas

450-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Antstolių Brigitos Palavinskienės ir Eduardo Sergėjevo kontora

Darbo pobūdis

  • įvairių procesinių dokumentų rengimas;
  • informacijos paieška ir sisteminimas;
  • bendravimas su interesantais ir kt.

Reikalavimai

3 ir aukštesnių kursų teisės studijų studentai, turintys galimybę dirbti pilną darbo dieną;
aukštasis teisinis išsilavinimas būtų privalumas.

Darbo patirtis, kiti papildomi įgūdžiai:
  • puikiai mokėti lietuvių kalbą, rusų kalbos mokėjimas būtų privalumas;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • kruopštumas, atsakingumas, greita orientacija.

Mes jums siūlome

  • jaunas ir ambicingas kolektyvas;
  • darbuotojams skirta motyvacinė sistema;
  • kvalifikaciniai mokymai.

Atlyginimas

450-800 €/mėn. į rankas

Šiuo metu antstolių kontoros kolektyvą sudaro 25 darbuotojai.
Detaliau apie antstolių kontoros veiklą mūsų tinklalapyje