DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
UAB „HUMANA LT“

Teisininkas

Nuo 1700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „HUMANA LT“

Darbo pobūdis

  • Grupės įmonių veiklos sutarčių (nuomos, pirkimo-pardavimo, paslaugų ir kt.) analizė, rengimas ir atnaujinimas;
  • Pretenzijų, pranešimų ir kitų dokumentų rengimas;
  • Vidaus dokumentų rengimas ir atnaujinimas;
  • Grupės įmonių darbo sutarčių ir pareigybinių nuostatų rengimas;
  • Grupės įmonių interesų atstovavimas notarų biuruose, Registrų centre ir kitose institucijose.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis universitetinis teisinis išsilavinimas;
  • Ne mažesnė nei 3 metų panašaus darbo patirtis;
  • Geros anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • Kruopštumas, atsakingumas, savarankiškumas;
  • Orientacija į rezultatą.

Įmonė siūlo

  • Atsakingą, įdomų ir savarankišką darbą;
  • Mėnesinį atlygį nuo 1700 Eur, neatskaičius mokesčių, priklausomai nuo patirties.

Jeigu susidomėjote siūlomomis pareigomis ir atitinkate keliamus reikalavimus, savo gyvenimo aprašymą bei motyvacinį laišką siųsti nurodydami pareigų pavadinimą. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Nuo 1700 €/mėn. neatskaičius mokesčių
strongest_in_lithuania

UAB HUMANA LT - tai plačiai žinomas parduotuvių tinklas, kuriame siūlome nebrangiai įsigyti stilingų dėvėtų ir vintažinių drabužių. Džiaugiamės, jog per daugiau nei dvidešimt gyvavimo Lietuvoje metų mums pavyko tapti tvaraus bei ekologiško vartojimo simboliu.
HUMANA komanda palaiko žiedinės ekonomikos modelį, siekdama paskatinti kuo daugiau žmonių suteikti antrą šansą dėvėtiems ir vintažiniams drabužiams. Vadovaujamės idėja, jog užuot skubant įsigyti naujų daiktų verta pažvelgti į tai, kas jau pagaminta ir galbūt vėl itin madinga. Didžiuojamės užtikrindami galimybę ne tik dėvėti išskirtinius ir kokybiškus drabužius, bet ir ženkliai mažinti gamtos taršą bei sutaupyti.
informacija apie UAB „HUMANA LT“
2095 €
Vid. atlyginimas bruto
(37% didesnis už LT vidurkį)
1067
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1504 €
25% uždirba 1504-1763 €
25% uždirba 1763-2439 €
25% uždirba nuo 2439 €