No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Žemės ūkio paskolų garantijų fondas“

Teisininkas

1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Žemės ūkio paskolų garantijų fondas“

Darbo pobūdis

Raštų, procesinių ir kitų dokumentų rengimas;
Su bendrovės veikla susijusių sutarčių rengimas, peržiūrėjimas, konsultavimas, sutarčių vykdymo teisėtumo užtikrinimas;
Skolų išieškojimas;
Dalyvavimas rengiant bendrovės vidinius teisės aktus;
Darbuotojų, klientų konsultavimas teisiniais klausimais;
Kitų su bendrovės veikla susijusių funkcijų atlikimas.

Reikalavimai darbuotojui

Darbuotojas, einantis UAB Žemės ūkio paskolų garantijų fondo Teisininko pareigas, turi atitikti šiuos specialiuosius reikalavimus:
1. Turėti aukštąjį teisinį išsilavinimą;
2. Turėti ne mažesnę, nei vienerių metų teisinio darbo patirtį teisės aktų ir (ar) sutarčių ir (ar) teismo procesinių dokumentų rengimo srityje;
3. Būti susipažinęs su Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos teisės aktais;
4. Gebėti analizuoti teisinę informaciją, ją apibendrinti bei teisingai pritaikyti teisines normas;
5. Puikiai mokėti lietuvių kalbą, gebėti sklandžiai dėstyti mintis žodžiu ir raštu;
6. Turėti anglų kalbos įgūdžius;
7. Turėti labai gerus darbo su „Microsoft Office“ programiniu paketu ir su organizacine technika įgūdžius;
8. Būti komunikabilus, dalykiškas, sąžiningas, pareigingas, iniciatyvus sprendžiant iškilusias problemas.

Atlyginimas

1100 €/mėn. į rankas

UAB Žemės ūkio paskolų garantijų fondas teikia individualias garantijas finansų įstaigoms, įgyvendina finansines priemones.
informacija apie UAB „Žemės ūkio paskolų garantijų fondas“
5009 €
Vid. atlyginimas bruto
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
24
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 4240 €
25% uždirba 4240-4637 €
25% uždirba 4637-6150 €
25% uždirba nuo 6150 €