Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „BIZBON“
More about company »

Teisininko asistentas (-ė)

Vilnius - UAB „BIZBON“

Darbo pobūdis

  • Įvairių dokumentų rengimas įmonių teisės srityje, informacijos suvedimas į kompiuterį (įmonių steigimas, likvidavimas, sutarčių rengimas, teisės aktų analizė: Darbo birža, Migracija ir kt.);
  • Bendravimas telefonu ir gyvai su klientais bei valstybinėmis institucijomis;

Reikalavimai

  • Sugebėjimas tinkamai planuoti darbo laiką;
  • Anglų kalbos žinios.
  • Patirtis nebūtina. Naują darbuotoją apmokysime.
  • Privalumas: vairuotojo pažymėjimas ir nuosavas automobilis.

Mes jums siūlome

Galimybę studijas derinti su darbu;
Atlyginimą pagal susitarimą ir darbo krūvį
Pirminius apmokymus;
Konfidencialumą atrankos metu garantuojame;

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "BIZBON" teikia verslo, mokesčių, teisines konsultacijas. Įmonė orientuota į užienio rinkas todėl tenka daug bendrauti su klientais anglų ir rusų kalbomis. Daugiau apie įmonę