UAB Gricius logistics

Teisininko padėjėjas (-a)

600-800 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB Gricius logistics

Darbo pobūdis

Jums pavestume:

Sutarčių, įsakymų ir kitų bendrovės juridinių dokumentų projektų rengimas;
Naujai priimtų įstatymų, jų pakeitimų bei papildymų, reglamentuojančių bendrovės veiklą, analizavimas ir sisteminimas;
Draudiminių įvykių, žalų, skolų administravimą;
Vidinių klientų konsultavimas, teisinių situacijų sprendimas;
Naujų ir potencialių Klientų kreditingumo įvertinimą;
Pagalba teisininkui tiriant bendrovės darbuotojų ir kitų institucijų skundus, pretenzijas, pageidavimus ir pasiūlymus, jų analizavimas, atsakymų projektų rengimas.

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės, kas Jūs:
Turite universitetinį teisės išsilavinimą (geriau būtų civilinės teisės);
Esate dirbęs (-usi) panašų darbą ir susidūręs (-usi) su panašiomis situacijomis;
Puikiai skaitote ir rašote anglų bei rusų kalbomis;
Mokate ieškoti ir rasti tinkamos informacijos;
Gebate analitiškai mąstyti, sklandžiai ir logiškai dėstyti mintis raštu, argumentuoti.

Įmonė siūlo

Mes Jums siūlome:
Atsakingą darbą visai darbo dienai;
Neterminuotą darbo sutartį;
Puikią platformą mokytis ir tobulėti.

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas

informacija apie UAB Gricius logistics
1676 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
174
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2017 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1323 €
25% uždirba 1323-1609 €
25% uždirba 1609-2016 €
25% uždirba nuo 2016 €