Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Advokatų kontora „Ellex Valiūnas ir partneriai”
More about company »

Teisininkų padėjėja (-as) referentė (-as) / Legal Team Assistant

Nuo 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - Advokatų kontora „Ellex Valiūnas ir partneriai”

Darbo pobūdis

  • Rengti, redaguoti raštus ir dokumentus, tvarkyti korespondenciją;
  • Tvarkyti kontaktų ir duomenų bazes (darbas su sistemomis EPP, CRM, kt.);
  • Rūpintis teisininkų verslo kelionėmis;
  • Tvarkyti teisininkų darbo laiko apskaitą;
  • Derinti teisininkų darbotvarkę;
  • Prisidėti prie renginių ir mokymų organizavimo;
  • Komunikuoti su teismais ir kitomis institucijomis;
  • Atlikti kitus būtinus darbus, susijusius su tiesioginėmis pareigomis.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • Psichologinis įžvalgumas, greita orientacija, sugebėjimas lygiagrečiai atlikti kelias užduotis;
  • Atsakomybė, atidumas detalėms, gebėjimas dirbti komandoje;
  • Dvejų metų ar ilgesnė darbo patirtis administravimo srityje (privalumas);
  • Puikus MS Office programų išmanymas;
  • Puiki lietuvių kalba, labai geras anglų kalbos mokėjimas, gera rusų k. (privalumas);
  • Gebėjimas suburti komandą, komunikabilumas ir iniciatyvumas.

Mes jums siūlome

  • Galimybę dirbti su aukščiausios kokybės teisines paslaugas teikiančiais savo srities profesionalais;
  • Galimybę pamatyti pasiruošimo byloms virtuvę iš arti ir aktyviai tame dalyvauti;
  • Galimybę kelti savo kvalifikaciją ir gilinti kompetencijas, reikalingas šioje srityje;
  • Puikią komandą;
  • Konkurencingą atlygį.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Ellex Valiunas yra aukščiausios kokybės teisines paslaugas teikiančios ir didžiausios – per 150 teisininkų (kartu su verslo palaikymo komanda 250 darbuotojų) Baltijos šalyse jungiančios – advokatų kontorų „Ellex“ grupės narė. Lietuvoje daugiau kaip dvidešimt penkerius metus mininti kontora „Ellex Valiunas“ dirba tam, kad padėtų savo klientams saugiai realizuoti jų tikslus ir verslo idėjas, taip pat kurtų pažangią, socialiai atsakingą, teisingą verslo bei teisinę aplinką.
Ellex Valiunas – privilegijuotoji „Lex Mundi“ narė Lietuvoje. Šis tinklas pasaulyje vienija labiausiai pripažintas ir didelę patirtį turinčias nepriklausomas advokatų kontoras iš daugiau nei 100 valstybių. Taip pat išskirtinės narės teisėmis priklausome tarptautinei asociacijai „World Services Group“ (WSG), vienijančiai geriausius profesionalių verslo paslaugų teikėjus.