Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Vilniaus lokomotyvų remonto depas"
More about company »

TEKINTOJAS (-A)

Vilnius - UAB "Vilniaus lokomotyvų remonto depas"

Darbo pobūdis

  • įvairūs tekinimo darbai su universaliomis tekinimo staklėmis.

Reikalavimai

  • panašaus darbo patirtis su tekinimo staklėmis 16K20, DIP-300;
  • 5-6 tekintojo kategorija;
  • brėžinių skaitymas;
  • iniciatyvumas, pareigingumas;
  • noras mokytis ir tobulėti.

Mes jums siūlome

  • atsakingą ir įdomų darbą vienoje didžiausių Lietuvos įmonių;
  • visas reikalingas darbo priemones;
  • profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes, mokymus ir kvalifikacijos kėlimą.

UAB „Vilniaus lokomotyvų remonto depas“ – dukterinė AB „Lietuvos geležinkeliai“ įmonė, pirmoji Baltijos regione, teikianti sudėtingas lokomotyvų, vagonų, kelio mašinų gamybos ir keleivinių riedmenų remonto ir modernizavimo paslaugas. Tai vienintelė tokio profilio įmonė Lietuvoje ir viena moderniausių įmonių Baltijos šalyse.
Informacija apie UAB "Vilniaus lokomotyvų remonto depas"
1049 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
1070
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Albertas Bajorinas