Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Projektana“

Mechanikas statybinei technikai

1300-2300 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Projektana“

Darbo pobūdis

Statybinės technikos priežiūra, gedimų diagnozavimas, remonto darbų organizavimas.
Remontui reikalingų dalių, medžiagų, paslaugų paieška ir pirkimas .
Statybos darbuotojų konsultavimas technikos eksploatavimo, priežiūros, smulkių gedimų statybos objektuose pašalinimo klausimais.
Statybinio inventoriaus, įrangos gamybos organizavimas, medžiagų užsakymai.
Darbuotojų dirbančių dirbtuvėse darbų planavimas, organizavimas ir kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

Mechaniko išsilavinimas ir patirtis.
Vairuotojo pažymėjimas B kategorija.
Darbo su kompiuteriu įgūdžiai.
Anglų (rusų kalbų mokėjimas privalumas)
Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai.
Puikūs bendravimo įgūdžiai.
Mokėjimas priimti pokyčius, greita orientacija.
Norėjimas dirbti, tobulėti ir įgauti naujų žinių.

Įmonė siūlo

Dinamišką, įdomų darbą.
Fiksuotą atlyginimą bei nuo rezultatų priklausančius motyvacinius priedus.
Nemokamus pietus, kavą.
Sveikatos ir nelaimingų atsitikimų draudimus.
Visas socialines garantijas.
Darbui reikalingas priemones.
Mokymus.
Draugišką, profesionalų, pamokantį kolektyvą.

Atlyginimas

1300-2300 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

UAB "Projektana" sėkmingai dirbanti statybos įmonė, kurios pagrindinės veiklos kryptys yra polinių pamatų bei atraminių sienų individualiai, komercinei ir pramoninei statybai projektavimas ir įrengimas.
informacija apie UAB „Projektana“
3741 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
241
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2319 €
25% uždirba 2319-3031 €
25% uždirba 3031-3985 €
25% uždirba nuo 3985 €