UAB „Specagra“

Tekintojas

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Specagra“

Darbo pobūdis

Darbas tekinimo, apvalaus šlifavimo, užgalandinimo staklėmis.
Staklių priežiūra ir reguliavimas.
Technologinės įrangos ir kitų gaminių detalių mechaninis apdorojimas tekinimo, apvalaus ir plokščio šlifavimo staklėmis, universalių tekinimo įrankių užgalandinimas, koregavimas -šlifavimo akmenų balansavimas, profiliavimas, lyginimas.
Matavimas universaliomis matavimo priemonėmis.

Reikalavimai

  • Ne mažesnė negu 1 metų darbo patirtis metalo apdorojimo staklininko pareigose.
  • Tekinimo, šlifavimo, užgalandinimo staklių priežiūros, valdymo ir reguliavimo žinios.
  • Darbštumas, pareigingumas, atsakingumas.

Mes siūlome:

  • Motyvuojančią atlygio sistemą;
  • Mokymus įgūdžių didinimui;
  • Palaikančią ir ugdančią darbo atmosferą su jaunu ir linksmu kolektyvu.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

20 metų darome tai kas mums patinka ir stengiamės daryti tai geriausiai.
Mes teikiama žemės ūkio technikos paslaugas ir atsargines dalis.
Mes esame oficialus Zetor atstovas Lietuvoje.
Mes esame komanda, tikime tuo ką darome ir rūpinamės vieni kitų tobulėjimu!
informacija apie UAB „Specagra“
2033 €
Vid. atlyginimas bruto
(33% didesnis už LT vidurkį)
59
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1728 €
25% uždirba 1728-1943 €
25% uždirba 1943-2152 €
25% uždirba nuo 2152 €