ECOSERVICE grupė

Tekstilės rūšiuotojas (-a) Vilniuje

700-800 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius, Lentvaris, Vievis - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

Formuojame komandą dėvėtų drabužių rūšiavimui ir kviečiame prisijungti prie mūsų!
Jūs būsite atsakingas (-a) už tekstilės gaminių rūšiavimą;
Darbo grafikas - nuo pirmadienio iki penktadienio, darbo laikas - nuo 08.00 iki 17.00;
Darbo vieta - Vilnius, Šaltupio g. 9B (Žemieji Paneriai). Patogus privažiavimas viešuoju transportu.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis dirbant su tekstile, audiniais ar rūbais;
Greita orientacija;
Iš Jūsų tikimės tvarkingumo, stropumo, darbštumo ir sąžiningumo.

Atlyginimą nuo 700 iki 800 į rankas, kuris priklausys nuo asmeninių darbo rezultatų;
Stabilų, ilgalaikį darbą ir visas socialines garantijas;
Visas darbui reikalingas priemones;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
Draugišką kolektyvą!

Susidomėjusius prašome paskambinti telefonu: arba siųsti gyvenimo aprašymą (skambinti prašome darbo metu - nuo 8 iki 17).
UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Atlyginimas

700-800 €/mėn. į rankas

Esame Lietuvoje lyderiaujanti atliekų tvarkymo įmonių grupė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, rūšiavimu, perdirbimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.

Veikiame daugiau nei 30 proc. Lietuvos teritorijos, turime 4 gamybos / rūšiavimo bazes Lietuvoje. Mūsų komandą sudaro daugiau nei 850 įvairių specializacijų darbuotojų.
informacija apie ECOSERVICE grupė
1940 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
931
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1125 €
25% uždirba 1125-1680 €
25% uždirba 1680-2361 €
25% uždirba nuo 2361 €