Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Expertus LT“

TEKSTŲ KŪRĖJAS (-A) (Copywriter)

Nuo 12 €/val. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Vilnius - UAB „Expertus LT“

Darbo pobūdis

  • Tekstų rašymas lietuvių ir anglų kalbomis;
  • Reikalingos tekstinės informacijos ruošimas (mob.aplikacijai, internetinei svetainei);
  • Dalyvavimas internetinės marketingo tekstinės komunikacijos strategijos ir planų ruošime;
  • Kūrybinės komunikacijos konkurencinė stebėsena (straipsnių, žinučių, audio, video reklamų turinio komunikacija);
  • Tekstų priežiūra;
  • Turistinių objektų aprašymų paruošimas;
  • Turizmo sektoriaus atstovų tekstų įvertinimas/redagavimas;
  • Bendradarbiavimas su dizaineriu – architektu ir kitais komandos nariais.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas filologijos, žurnalistikos, komunikacijos srity;
  • Labai geros lietuvių ir anglų kalbos žinios;
  • Puikus gramatikos ir kalbos kultūros išmanymas;
  • Gebėjimas strategiškai žvelgti į tekstų modeliavimą bei struktūriškai pateikti mintis;
  • Tekstų rašymas ir redagavimas internetinei erdvei anglų ir lietuvių kalbomis (patirtis bent 2 metai);
  • Tekstų rašymo ir redagavimo patirtis angliakalbėse valstybėse (privalumas);
  • Kūrybingumas, atidumas, pozityvumas;
  • Noras tobulėti ir mokytis naujų technologijų media rašymo subtilybių.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, dinamišką darbą bei asmeninį ir profesinį augimą;
  • Galimybę realizuoti savo idėjas/patirtį vystant projektą;
  • Komandiruotes į kuriamų turų objektus (sodybos, kompleksai, muziejai ir pan.);
  • Darbą nuotoliniu būdu;
  • Pasibaigus karantinui darbo vietą „Saulėtekio slėnio“ technologijų parkas;
  • Atlyginimą 12 Eur/ val. bruto .

Konfidencialumas garantuojamas.

Informuosime tik tinkamus kandidatus.

Pateikdami savo gyvenimo aprašymą įmonei UAB Expertus LT, Jūs sutinkate, jog naudosime Jūsų asmens duomenis personalo atrankos tikslais. Daugiau informacijos:

Atlyginimas

Nuo 12 €/val. neatskaičius mokesčių

UAB Expertus LT klientas – startuolis, kuriantis naują internetinę platformą keliaujantiems.