Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „BESK“

TEKSTŲ KŪRĖJAS (-A)

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „BESK“

Darbo pobūdis

ExMarkets - tai pasaulinė kriptovaliutų keitykla, veikianti nuo 2018 metų ir įsitvirtinusi Europoje, Pietryčių Azijoje bei turinti didelį partnerių tinklą visame pasaulyje, kuris apima daugiau nei 50 valstybių.

Ieškome tekstų kūrėjų, kurie būtų atsakingi už greitą ir kokybišką turinio kūrimą technologijų, kriptovaliutų, “blockchain” / “fintech” temomis bei pagalbą tekstų kūrėjui - redaktoriui.

Jei domitės arba norite tobulėti technologijų, kriptovaliutų srityse, turite puikius rašymo ir kompiuterinio raštingumo įgūdžius - laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo.

Mes puikiai suprantame, kad šios industrijos specialistų Lietuvoje nėra daug, todėl turime greitą būdą apmokinti. O žinant, kad ši tema bus vis aktualesnė - tai puiki galimybė Jums.

Mes ieškome talentų ir sukuriame terpę jiems atsiskleisti!

Reikalavimai

● Gebėjimas greitai parengti turinį
● Gebėjimas valdyti įvairių rūšių turinį: žiniasklaidos ir socialinės medijos pranešimai, naujienlaiškiai, dokumentacija, naujienų bukletai ir t.t.
● Puikūs anglų kalbos rašymo (privaloma) ir kalbėjimo įgūdžiai (privalumas)
● Gebėjimas keisti rašomosios ir bendraujamosios kalbos toną iš oficialaus į kasdieninį, iš draugiško į pagarbų ir t.t.
● Domėjimasis arba noras gilinti žinias apie kriptovaliutas, “blockchain” / “fintech” industrijas
● Gebėjimas atlikti klientų, partnerių ir konkurentų analizes.

Mes jums siūlome

● Darbo vietą naujame ofise Kaune ir Vilniuje
● Lanksčias darbo valandas
● Labai konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo Jūsų kompetencijų
● Pažangią, veržlią ir tarptautinę komandą
● Karjeros galimybes didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei dukterinėse įmonėse užsienyje.

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas
UAB „BESK“

UAB „BESK“

Besk, UAB is an IT software development and consulting company operating in a global market with local offices in Vilnius & Kaunas, Lithuania. We have a unique combination of know-how and competences to operate in fast emerging Blockchain and Fintech industries. Having the brightest and top talents in our team we are focused and dedicated to delivering razor-sharp and effective solutions for complex business problems. We incorporate the best of development, design, marketing and consulting. We use our unique synergies to:

  • Build powerful, easy-to-use websites, apps, and systems that propel our client business and equip them with a competitive advantage.
  • Design complex marketing solutions that stand out from the competition and push products to the front of customers’ wish lists.
  • Formulate and implement advanced financial, operational, and product strategies to secure a prosperous future for our clients.
informacija apie UAB „BESK“
2848 €
Vid. atlyginimas bruto
(2X higher than LT average)
26
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2018 m.