Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Telefoninių apklausų atlikėjas (-a)

Vilnius - UAB "VoiceScore"

Darbo pobūdis

Rinkos tyrimų ir verslo konsultacijų įmonė ieško darbuotojų, norinčių prisidėti prie šiuo metu vykdomų tarptautinių ir mūsų šalies projektų, kurių tikslas - apklausti Lietuvos gyventojus bei verslo įmones. Apklausos vykdomos telefonu pagal parengtą klausimyną.

Reikalavimai

Puikios lietuvių kalbos žinios;
Gebėjimas dirbti kompiuteriu;
Atsakingumas;
Mandagumas;
Greita orientacija.

Privalumai:
Anglų, rusų ir kitų užsienio kalbų žinios.

Mes jums siūlome

Mokymus;
Visas socialines garantijas;
Galimybę dirbti nepilną darbo dieną, derinti darbą su studijomis ar kita veikla;
Darbo sąlygas naujai įrengtame biure;
Modernią darbo aplinką;
Darbą jauname, draugiškame ir ambicingame kolektyve;
Galimybę dirbti namuose;
Karjeros galimybes augančioje įmonėje.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
CVB client

UAB "VoiceScore"

Visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimai.