Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „TNS LT“

Telefoninių apklausų atlikėjas

Nuo 3,93 €/val. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Darbas namuose - UAB „TNS LT“

Darbo pobūdis

Jei pasitikite savimi ir nebijote kalbėti telefonu, jei norite plėsti akiratį apie tai, kaip gyvena ir mąsto Lietuvos žmonės, "KANTAR" apklausų darbas kaip tik jums. Tai puiki galimybė papildomai užsidirbti! Jei esate atsakingas, tikslingai planuojantis laisvą laiką, galintis darbui skirti visą dieną, dalį dienos arba vakaro ir savaitgalius šis pasiūlymas būtent Jums! Mes dirbame 10:00 - 20:00 darbo dienomis bei 10:00-18:00 savaitgaliais.

Ką veiksite?
Pagal parengtas anketas telefonu apklausite gyventojus arba įmonių atstovus.

Kiek laiko per dieną dirbsite?
Tiek, kiek patys susiplanuosite.

Kur dirbsite?
Savo namuose ar jums patogioje vietoje! Jums tereikės asmeninio kompiuterio, telefono su ausinėmis bei mikrofonu ir interneto ryšio.

Turite papildomų klausimų?
Paskambinkite pasiteirauti jums rūpimais klausimais!

Siųskite savo CV mums el. paštu:

Kandidatuodami ir teikdami savo gyvenimo aprašymą Jūs patikite UAB TNS LT savo pateikiamus asmens duomenis. Ir sutinkate, kad jūsų gyvenimo aprašymas bei jame pateikti duomenys bus tvarkomi laikantis UAB TNS LT privatumo politikos nuostatų.

Reikalavimai

  • Komunikabilumas;
  • Dikcija;
  • Puikus lietuvių kalbos mokėjimas;
  • Tikslingas laiko planavimas;
  • Imlumas, atsakingumas, savarankiškumas, lankstumas ir sąžiningumas.

Mes jums siūlome

  • Darbą iš namų;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo apklaustų respondentų skaičiaus bei pradirbto laiko;
  • Įgūdžių tobulinimą bei karjeros galimybes tarptautinėje kompanijoje.

Atlyginimas

Nuo 3,93 €/val. neatskaičius mokesčių

KANTAR yra pasaulinė rinkos tyrimų ir verslo konsultacijų grupė. Esame savo srities lyderiai ir 80 pasaulio šalių bendradarbiaudami su klientais teikiame aukščiausios kokybės informaciją, analizę bei įžvalgas, kurios padeda suprasti vartotojų elgesį. Turime sukaupę pasaulinio lygio patirtį interesų grupių valdymo, naujų produktų diegimo, mažmeninės prekybos, prekės ženklų ir komunikacijos tyrimuose. Esame pagrindiniai interneto, TV, spaudos, radijo auditorijos tyrimų bei informacijos ir reklamos monitoringo paslaugų tiekėjai.
informacija apie UAB „TNS LT“
1452 €
Vid. atlyginimas bruto
104
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 610 €
25% uždirba 610-1253 €
25% uždirba 1253-1927 €
25% uždirba nuo 1927 €