Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Selektus“

Telefonų ir kompiuterių meistras / technikas

800-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Selektus“

Darbo pobūdis

Telefonų remontas: ekranų, ekranų stiklų ir kitų komponentų keitimas.
Planšečių remontas: ekranų, ekranų stiklų, baterijų, krovimo lizdų keitimas.
Kompiuterių remontas: aušinimo sistemos profilaktika, OS perrašymas, ekranų, klaviatūrų keitimas ir kitų komponentų keitimas.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis
Komunikabilumas
Privalumas – gebėjimas lituoti

Mes jums siūlome

Socialines garantijas
Tobulėjimą šioje srityje

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas

Fixas.lt telefonų priežiūros centras turi ilgametę patirtį telefonų stiklų ir ekranų keitimo srityje. Taip pat atliekame kitus telefonų, bei kompiuterių remonto darbus. Įmonė auga, todėl ieškome naujo komandos nario.
informacija apie UAB „Selektus“
642 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
20-30 tūkst. €
Pajamos 2018 m.