UAB „RoundU Technologies Ltd“

Telekomunikacijų bendrovės klientų aptarnavimo specialistas (Telecommunications company customer service representative)

Nuo 1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Приймаємо українців
Darbas namuose - UAB „RoundU Technologies Ltd“

Darbo pobūdis

Nuotolinis darbas (iš namų) klientų aptarnavimo srityje (Customer Service Representative);
Klientų užklausų (tickets) valdymas „Helpdesk“ platformoje;
Pagalba administruojant ir konsultuojant klientus;
Tinklo aktyvumo stebėjimas;
Kolegų iš kitų skyrių konsultavimas;
Darbas kartu su kitais komandos nariais, siekiant pagerinti klientų aptarnavimo procedūras;
Mokomosios medžiagos klientams kūrimas;
Pagalba atliekant kitas užduotis;

Reikalavimai darbuotojui

Labai geros anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
Knowledge of the Lithuanian language is not necessary (знание литовского языка не обязательно);
Klientų aptarnavimo ir bendravimo su klientais įgūdžiai;
Geri „Microsoft Excel“ programinės įrangos įgūdžiai;
Gebėjimas efektyviai valdyti savo laiką ir dirbti su minimalia priežiūra;
Gebėjimas greitai įsisavinti naują informaciją;

Privalumai

Darbinė patirtis klientų aptarnavimo srityje;
Darbinė patirtis naudojant „Helpdesk“ užklausų valdymo platformą;
Darbo patirtis telekomunikacijų srityje;
Darbo patirtis kuriant mokomąją medžiagą klientams;
Įgūdžiai naudojant nuotraukų/vaizdo redagavimo programinę įrangą;
Įgūdžiai su „Kibana“, „Zendesk“ ar API;

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Mes kuriame sistemą, skirtą golfo klubams, turnyrų organizatoriams, treneriams, golfo žaidėjams ir žiūrovams. Pagrindinę sistemos dalį sudaro intelektuali vaizdo analizė, naudojant mašininį mokymąsi ir giluminio mokymosi neuroninius tinklus. Remiantis vaizdo analitika, pateikiama klubų statistika, rekomendacijos žaidėjams ir treneriams
informacija apie UAB „RoundU Technologies Ltd“
677 €
Vid. atlyginimas bruto
6
Darbuotojų skaičius
10-20 tūkst. €
Pajamos 2021 m.