Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "EnergoLT"
More about company »

PROJEKTUOTOJAS

Kaunas - UAB "EnergoLT"

Darbo pobūdis

Lauko elektros tinklų ir telekomunikacijų tinklų projektavimas.
Techninės dokumentacijos ruošimas
Projektinių sprendinių derinimas su valstybės institucijomis ir suinteresuotais asmenimis.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas.
Patirtis rengiant lauko tinklų TP ir DP.
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (mokėjimas dirbti Autocad - būtinas).
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą stabiliai veikiančioje perspektyvioje įmonėje;
visas darbui reikalingas priemones;
darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, komandinis darbas ir orientacija į rezultatus;
socialines garantijas;
tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes;
konkurencingą, rinkos lygį atitinkantį atlyginimą.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

2010 m. įkurta įmonė tolydžio auga ir užtikrintai įsitvirtina vietinėje rinkoje kaip patikimas elektros tinklų statybos rangovas. Stengiamės būti patraukliausi Lietuvoje ir palaipsniui užkariauti užsienio rinkas. Pagrindinė įmonės veikla – elektros ir telekomunikacijų tinklų projektavimas ir statyba.
Informacija apie UAB "EnergoLT"
856 €
Vid. atlyginimas bruto
91
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Paulius Venslauskas