AG Technologies LTD

Telekomunikacijų įrangos montuotojas

3500-4000 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Nyderlandai - AG Technologies LTD

Darbo pobūdis

Siūlome darbą mobilaus ryšio (telekomunikacijų) įrangos montuotojui.
Darbo pobūdis:
mobilaus ryšio antenų montavimas;
įrangos instaliavimas;
SWAP ir testavimas;
MW instaliavimas ir derinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Ryšio technologijų išmanymas (GSM/UMTS/LTE);
  • Vidaus ir lauko telekomunikacinių tinklų, silpnų srovių tinkle montavimo patirtis;
  • Patirtis dirbant su mobiliojo ryšio įranga (bazinės stotelės, radijo įranga, optika, AC/DC maitinimo kabeliai iki 1000 V);
  • Patirtis dirbant su Nokia, Ericsson, Huawei, Samsung ir kt. įranga;
  • Patirtis dirbant su PCN ir MICROWAVE antenomis;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Geros anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
  • Iniciatyvumas darbe;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Pilna koncentracija į darbų saugą;
  • Darbo aukštyje patirtis;

Jūsų laukia konkurencingas darbo užmokestis, visos socialinės garantijos bei kvalifikacijos kėlimas. Stabilus užimtumas Olandijoje, Jungtinėje Karalystėje, Airijoje bei kitose Europos šalyse veikiančiuose projektuose.

Atlyginimas

3500-4000 €/mėn. į rankas
Apmokamos apgyvendinimo, mokymų, kelionės, kvalifikacijos kėlimo išlaidos. Aprūpiname visa reikiama įranga.

Dinamiška, perspektyvi ir konkurencinga įmonė, užimanti deramą vietą pramonės paslaugų rinkoje.