Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Statel“

Šviesolaidinių tinklų inžinierius/montuotojas

1300-1800 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Kaunas - UAB „Statel“

Darbo pobūdis

Šviesolaidinių kabelių pratempimas/montavimas;
Šviesolaidinių movų/dėžučių ir pan. montavimas lauke ir pastatuose;
Matavimai;
Komunikavimas su darbų vadovu;
Darbas komandoje.

Reikalavimai darbuotojui

Panaši darbo patirtis (privalumas);
Šviesolaidinių kabelių montavimo technologijų išmanymas (privalumas);
Planavimo įgūdžiai, organizuotumas ir atsakingumas;
Puikūs bendravimo įgūdžiai ir gebėjimas dirbti komandoje;
Turintys žalingų įpročių - nepageidaujami;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Visas darbui reikalingas priemones;
Karjeros galimybes.

Atlyginimas

1300-1800 €/mėn. į rankas
Derybų klausimas. Su perspektyva didėti.

Įmonė UAB "Statel" įkurta 2009 metais, ir nuo to laiko sėkmingai vysto savo veiklą telekomunikacijų tinklų projektavimo, statybos, montavimo ir remonto srityse Lietuvoje ir Vokietijoje
informacija apie UAB „Statel“
2195 €
Vid. atlyginimas bruto
(44% didesnis už LT vidurkį)
39
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.