Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

Telemarketingo specialistas (ispanų kalba)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

  • Skambučiai telefonu potencialiems klientams Ispanijoje;
  • Įmonės pristatymas telefonu ir susitikimo organizavimas;
  • Naujų klientų paieška;
  • Klientų duomenų bazės priežiūra, informacijos atnaujinimas.

Reikalavimai

  • Ispanų kalba (privaloma)
  • Sėkminga pardavimo arba klientų aptarnavimo telefonu patirtis;
  • Puikūs bendravimo,bendradarbiavimo ir derybų telefonu įgūdžiai;
  • Optimizmas ir noras tobulėti;
  • Atkaklumas ir užsispyrimas;

Mes jums siūlome

  • Atsakingą darbą nuolat augančioje kompanijoje;
  • Puikias uždarbio ir karjeros galimybes;
  • Gerą mikroaplinką bei pripažinimą;
  • Mokymus ir priemones, skatinančias asmeninį ir profesinį tobulėjimą bei leidžiančias efektyviai siekti aukščiausių rezultatų.

UAB "Capital Realty"

CAPITAL tikslas - sukurti Lietuvos rinkai pritaikytą NT (Nekilnojamojo turto) paslaugų bendrovių grupę, teikiančią dar daugiau vertingų paslaugų klientams, greitai reaguojančią į pasikeitusias rinkos sąlygas. Siekiame viršyti klientų lūkesčius.

Patikimumas, kokybė ir inovatyvumas pagrindinės CAPITAL vertybės. Šiomis vertybėmis CAPITAL vadovaujasi jau septintuosius metus, todėl šiandien esame vienas didžiausių biurų Baltijos šalyse.
Įmonėje vid. atlyginimas 798€
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)