ECOSERVICE grupė

Teritorijų priežiūros vadybininkas (-ė)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

Šiuo metu mūsų komandai ieškome aktyvaus ir veiklaus TERITORIJŲ PRIEŽIŪROS VADYBININKO (-ĖS), kurio pagrindinės funkcijos bus:

  • Klaipėdos regiono teritorijų priežiūros darbų organizavimas, paskirstymas darbuotojams, jų darbo koordinavimas ir kontrolė;
  • Darbo rezultatų analizė, planų vykdymas;
  • Esamų ir naujų teritorijų priežiūros sutarčių administravimas ir įgyvendinimas;
  • Klientų įsiskolinimų valdymas, gautų pretenzijų sprendimas,

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas;
  • organizacinio - koordinacinio darbo patirtis;
  • puikūs bendravimo, konfliktinių situacijų spendimo ir derybų įgūdžiai;
  • geri darbo kompiuteriu (MS Office programų naudojimo) įgūdžiai;
  • atsakingumas, operatyvumas, gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

  • geras darbo sąlygas
  • platų atsakomybių lauką, galimybę savarankiškai priimti sprendimus
  • visas darbui reikalingas priemones
  • darbo užmokestį priklausantį nuo darbuotojo asmeninio rezultatyvumo

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

UAB "Ecoservice Klaipėda" yra Lietuvoje lyderiaujančios atliekų tvarkymo įmonių grupės ECOSERVICE dukterinė įmonė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.
informacija apie ECOSERVICE grupė
1940 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
931
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1125 €
25% uždirba 1125-1680 €
25% uždirba 1680-2361 €
25% uždirba nuo 2361 €