ECOSERVICE grupė

Teritorijų priežiūros darbininkas (-ė)

Nuo 750 €/mėn. Į rankas
Gargždai - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

  • Kokybiškas ir savalaikis teritorijų priežiūros darbų atlikimas naudojant teritorijų priežiūros įrangą;
  • Kelkraščių, šaligatvių, takų, automobilių stovėjimo aikštelių priežiūra, žolės pjovimas kiti darbai, uždaroje įmonės teritorijoje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Visada elgtis korektiškai ir mandagiai su įmonės / įmonių grupės darbuotojais, klientais, partneriais ir kitais asmenimis bei jų turtu
  • Būti nepriekaištingos (švarios ir tvarkingos) išvaizdos.
  • Darbo drausmės laikymąsi ir darbo pareigų pažeidimų nedarymą.
  • Savalaikį ir kokybišką užduočių (darbo pareigų) atlikimą, nustatytų tikslų pasiekimą, tinkamai naudojant darbo laiką ir priemones.

Darbo užmokestį - nuo 750Eur atskaičius mokesčius (į rankas);
150 Eur premiją "į rankas" už rekomenduotą draugą;
Motyvacinius priedus už gerus darbo rezultatus;
Draugišką kolektyvą;
Visas būtinas apsaugos priemones ir darbo aprangą;
Stabilų, ilgalaikį darbą, visas socialines garantijas;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbo metu.

Susidomėjusius kandidatus kviečiame skambinti Nr. arba siųsti gyvenimo aprašymą el. paštu.

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas

Atlyginimas

Nuo 750 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo atliktų darbų.

Esame lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.
informacija apie ECOSERVICE grupė
1940 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
931
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1125 €
25% uždirba 1125-1680 €
25% uždirba 1680-2361 €
25% uždirba nuo 2361 €