ECOSERVICE grupė

Teritorijų priežiūros pardavimų vadybininkas (-ė)

800-1300 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

Prisijunk prie mūsų kolektyvo - ieškome Teritorijų priežiūros paslaugų pardavimų vadybininko (-ės) Šiauliuose!

Darbo pobūdis:
  • Naujų klientų paieška ir ryšių su esamais klientais palaikymas;
  • Klientų poreikių analizė, sąmatų skaičiavimas ir komercinių pasiūlymų ruošimas;
  • Darbo rezultatų analizė, planų vykdymas;
  • Komunikacija ir bendradarbiavimas su įmonės padaliniais kituose regionuose;
  • Periodinis ataskaitų rengimas ir teikimas vadovams.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštesnysis / aukštasis išsilavinimas;
  • Pardaviminio darbo patirtis pardavimų srityje;
  • Puikūs organizaciniai, bendravimo ir derybų vedimo įgūdžiai;
  • Stipri orientacija į rezultatą, aktyvumas ir gebėjimas dirbti savarankiškai;
  • Labai geri kompiuteriniai įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Įmonė siūlo

  • Įdomų darbą stabilioje ir sparčiai augančioje įmonėje;
  • Profesinio tobulėjimo ir saviraiškos galimybes;
  • Visada laiku mokamą atlyginimą;
  • Darbo užmokestis nuo 800 iki 1300 eur/mėn atskaičius mokesčius (‚į rankas“), priklauso nuo darbo rezultatų, pardavimų;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visame pasaulyje 24/7;
  • Galimybę siūlyti ir įgyvendinti savo idėjas;
  • Draugišką kolektyvą ir puikias darbo sąlygas.

Prisijunk prie mūsų! Susidomėjusius kandidatus kviečiame siųsti gyvenimo aprašymą.

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Atlyginimas

800-1300 €/mėn. į rankas

Esame lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.
informacija apie ECOSERVICE grupė
1940 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
931
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1125 €
25% uždirba 1125-1680 €
25% uždirba 1680-2361 €
25% uždirba nuo 2361 €