ECOSERVICE grupė

Teritorijų priežiūros pardavimų vadybininkas

650-1100 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

Aktyvus įvairių paslaugų pardavimas:
  • klientų poreikių analizė, komercinių pasiūlymų ruošimas;
  • naujų klientų paieška ir ryšių su esamais palaikymas;
  • darbo rezultatų analizė, planų vykdymas;
  • komunikacija ir bendradarbiavimas su įmonės padaliniais kituose regionuose;
  • ataskaitų rengimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas;
  • geri derybų ir bendravimo įgūdžiai, organizaciniai gebėjimai;
  • stipri orientacija į rezultatą;
  • aktyvumas ir gebėjimas dirbti savarankiškai;
  • labai geri kompiuteriniai įgūdžiai;
  • vairuotojo pažymėjimas.

  • darbą stabilioje ir augančioje kompanijoje, turinčioje aukštus kokybės standartus;
  • darbą, kuriame galite realizuoti savo iniciatyvumą ir savarankiškumą;
  • tobulėjimo galimybes;
  • atlyginimą nuo 650 iki 1100 eurų (atskaičius mokesčius), priklausantį nuo darbo rezultatų.

UAB "Ecoservice projektai" privatumo pranešimas:

Atlyginimas

650-1100 €/mėn. į rankas

UAB "Ecoservice projektai" yra Lietuvoje lyderiaujančios atliekų tvarkymo įmonių grupės ECOSERVICE įmonė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.
informacija apie ECOSERVICE grupė
1940 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
931
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1125 €
25% uždirba 1125-1680 €
25% uždirba 1680-2361 €
25% uždirba nuo 2361 €