Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ECOSERVICE grupė

Teritorijų priežiūros vairuotojas - darbininkas

650-1000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

Kokybiškas ir savalaikis teritorijų priežiūros darbų atlikimas naudojant teritorijų priežiūros įrangą.
Kelkraščių, šaligatvių, takų, autobusų stotelių, automobilių stovėjimo aikštelių, parkų, skverų priežiūra.
Žiemos sezono metu darbai vyksta ir naktimis.
Slenkantis darbo grafikas 4 dirbamos / 4 laisvos.
Daugiau informacijos telefonu .

Reikalavimai

  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Supratimas apie technikos priežiūrą;
  • Darbštumas, atsakingumas, orientacija į rezultatą;
  • Traktorininko pažymėjimas (TR1, TR2, SM) - privalumas.

Mes jums siūlome

  • Darbuotojus aprūpiname darbo apranga;
  • Suteikiame papildomas atostogų dienas;
  • Vertingą patirtį;
  • Laiku mokamą atlyginimą nuo 650 EUR atskaičius mokesčius, priedus už paildomą darbą.

UAB "Ecoservice Klaipėda" privatumo pranešimas:

Atlyginimas

650-1000 €/mėn. į rankas

UAB "Ecoservice projektai" yra Lietuvoje lyderiaujančios atliekų tvarkymo įmonių grupės ECOSERVICE įmonė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.
informacija apie ECOSERVICE grupė
1540 €
Vid. atlyginimas bruto
(1% didesnis už LT vidurkį)
388
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 861 €
25% uždirba 861-1226 €
25% uždirba 1226-1900 €
25% uždirba nuo 1900 €