Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Real Job Finder"
More about company »

Teritorijų tvarkymo vadybininkas (-ė)

Klaipėda - UAB "Real Job Finder"

Darbo pobūdis

  • Paskirtos miesto teritorijos tvarkymo darbų organizavimas, kontroliavimas, kokybiškas projektų vykdymas;
  • Darbuotojų aprūpinimas darbo įrankiais, medžiagomis, darbo drabužiais;
  • Darbų saugos, ekologinių reikalavimų vykdymo užtikrinimas;
  • Darbų aktavimas bei jų pridavimas suderinimui;
  • Ataskaitų apie atliktus darbus teikimas tiesioginiam vadovui;
  • Darbuotojų darbo laiko planavimas ir apskaitos vedimas;
  • Kitos vadovo pavestos užduotys.

Reikalavimai

  • Profesinis, aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas;
  • Darbo laiko apskaitos ir darbo kodekso išmanymas;
  • Atsparumas stresui, gebėjimas spręsti konfliktines situacijas;
  • Puikūs derybiniai, organizaciniai ir komunikaciniai įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjias (B kat.);
  • Panašaus darbo patirtis - privalumas;
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office paketas);
  • Anglų bei rusų kalbos žinios - privalumas.

Mes jums siūlome

  • Darbo užmokestį atitinkantį kvalifikaciją;
  • Visas socialines garantijas;
  • Galimybę dirbti profesionalų komandoje.

Daugiau informacijos tel.:

UAB "Real Job Finder" - personalo valdymo kompanija, teikianti personalo atrankos, paieškos bei laikinojo įdarbinimo (darbuotojų nuomos) paslaugas.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik kandidatus, patekusius į antrą atrankos etapą.
Daugiau informacijos apie įmonę: www.realjobfinder.eu