Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija

TERPIŲ GAMYBOS LABORANTAS (-Ė)

Nuo 761 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija

Darbo pobūdis

1. Kokybiškai ir laiku gaminti mikrobiologines mitybos terpes;
2. Ruošti ir išpilstyti mikrobiologines mitybos terpes vadovaujantis tarptautinių standartų reikalavimais;
3. Parengti, tikrinti ir pasirašyti mikrobiologinių mitybos terpių gamybos protokolus;
4. Tinkamai pildyti laboratorinę dokumentaciją;
5. Būti atsakingam už pagamintas mikrobiologines mitybos terpes, jų perdavimą;
6. Kurti, diegti, gerinti, palaikyti poskyrio kokybės vadybos sistemą bei vykdyti kokybės vadybos sistemos reikalavimus.

Reikalavimai

1. Turėti neuniversitetinį biomedicinos mokslų studijų srities, biologijos, chemijos ar veterinarinės medicinos studijų krypties išsilavinimą;
2. Kompiuterinis raštingumas;
3. Sugebėjimas kaupti, sisteminti, analizuoti ir informaciją;
4. Savarankiškumas, kruopštumas, atsakingumas, imlumas.

Atlyginimas

Nuo 761 €/mėn. neatskaičius mokesčių
(priklausomai nuo profesinio darbo patirties)

NVSPL – tai valstybės biudžetinė įstaiga, atliekanti valstybės institucijų, savivaldybių, privačių ir viešųjų juridinių bei fizinių asmenų, gyvenamosios ir darbo aplinkos oro, nuotekų, maudyklų ir geriamojo vandens, maisto, ne maisto, kosmetikos ir asmens higienos gaminių, medžiagų ir gaminių, skirtų liestis su maistu, biocidų, ploviklių, buitinės chemijos gaminių ir kt. asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros laboratorinius tyrimus.
informacija apie Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija
1131 €
Vid. atlyginimas bruto
288
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 840 €
25% uždirba 840-1031 €
25% uždirba 1031-1338 €
25% uždirba nuo 1338 €