Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Telteka“

Tiekėjas - sandėlininkas

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Telteka“

Darbo pobūdis

11 metų veikianti įmonė, atliekanti mobilaus ryšio stočių statybos darbus, ieško: Tiekėjo-sandelininko.

Darbo pobūdis:

Medžiagų tiekimas iš tiekėjų į įmonės sandelį;
Medžiagų užsakymas, sukomplektavimas;
Sandėlio medžiagų užpirkimas;
Medžiagų išrūšiavimas;
Sandelio likučių apskaita;
Sandėlio tvarkos užtikrinimas;
Išduodamų įrankių priežiūra, išdavimas, priėmimas;
Įmonės automobilių plovimo ir remonto organizavimas;
Automobilių tepalų keitimo, TA, kelių mokesčių priežiūra ir organizavimas.

Reikalavimai

Gebėjimas dirbti kompiuteriu;
Vairuotojo pažymėjimas, B kategorija;
Atsakingumas, darbštumas, kruopštumas, sąžiningumas;
Sugebėjimas individualiai organizuoti ir planuoti savo darbą;

Mes jums siūlome

Darbą 11 metų stabiliai veikiančioje įmonėje; visas socialines garantijas; darbui reikalingas priemones, darbą draugiškame kolektyve.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

UAB „Telteka“ tai atestuota įmonė, 2010m įkurta ambicingų specialistų turinčių ilgametę darbo patirtį telekomunikacinių ryšių, metalo gaminių bei konstrukcijų gamybos, projektavimo, montavimo ir aptarnavimo srityse.
informacija apie UAB „Telteka“
1953 €
Vid. atlyginimas bruto
(28% didesnis už LT vidurkį)
24
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1400 €
25% uždirba 1400-2375 €
25% uždirba 2375-2614 €
25% uždirba nuo 2614 €