Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
„TELTONIKA IoT GROUP“

Tiekėjų kokybės užtikrinimo inžinierius (-ė)

2350-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - „TELTONIKA IoT GROUP“

Darbo pobūdis

Tiekiamos produkcijos kokybės reikalavimų užtikrinimas;
Aplinkosaugos reikalavimų tiekėjams užtikrinimas ir koordinavimas;
Pretenzijų tiekėjams ruošimas;
Korekcinių ir prevencinių veiksmų susijusių su tiekiamų žaliavų kokybės gerinimu koordinavimas;
Tiekėjų neatitikčių analizė ir ataskaitų ruošimas;
Tiekėjų auditavimas ir ataskaitų ruošimas;
Procedūrų ruošimas.

Reikalavimai

Ne mažesnė kaip 2 metų panašaus darbo patirtis;
Kokybės užtikrinimo metodų bei ISO 9001 ir 14001 standartų išmanymas;
Kokybės vadybos standarto ISO 9001 auditoriaus pažymėjimas ir patirtis gamybinėse įmonėse būtų privalumas;
Puikios anglų kalbos žinios (kalbėjimas ir rašymas)
Geri darbo su MS Office (Excel, Word, Outlook, PowerPoint) įgūdžiai;
Analitinis mąstymas ir dėmėsys detalėms;
Komunikabilumas ir greita orientacija, gebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai.

Mes jums siūlome

Naujus profesinius iššūkius lyderiaujančioje pasaulyje daiktų interneto (IoT) prietaisus kuriančioje įmonėje;
Galimybę įgyti žinių ir kompetencijų dirbant kartu su profesionaliu vadovu, teikiančiu kasdienį grįžtamąjį ryšį ir suteikiančius visus galimus resursus nuolatiniam augimui;
Pagalbą ir mokymus iš savo srities profesionalų;
Dinamišką aplinką ambicingoje ir proaktyvioje komandoje;
Konkurencingą atlygį, priklausantį nuo kompetencijos.

Atlyginimas

2350-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Bazinio (tarifinio) darbo užmokesčio rėžiai nuo 14 EUR/val. iki 18 EUR/val. (~2350 EUR – ~3000 EUR) prieš mokesčius, atsižvelgiant į jūsų patirtį ir kompetencijas.*

  • Darbo sutartyje nurodomas ir nustatomas valandinis tarifinis darbo užmokestis prieš mokesčius.

Mes - Teltonika IoT įmonių grupė vienijanti daugiau kaip 1200 darbuotojų komandą visame pasaulyje. Siekiame tapti pasauliniu lyderiu konkuruojančiu kuriant ir gaminant unikalius daiktų interneto sprendimus, kurie tarnautų žmonėms.

Esame atviri, pasirengę sudaryti sąlygas kūrybiškiems, žingeidiems savo srities profesionalams, norintiems prisidėti prie aukštųjų technologijų įmonių vystymo.
informacija apie „TELTONIKA IoT GROUP“
7136 €
Vid. atlyginimas bruto
(5 kartus didesnis už LT vidurkį)
60
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 3172 €
25% uždirba 3172-4800 €
25% uždirba 4800-7250 €
25% uždirba nuo 7250 €