Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"
More about company »

Tiekimo analitikas (-ė)

Kaunas - UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"

Darbo pobūdis

  • Optimalių prekių likučių užtikrinimas;
  • Prekių srautų analizė, būsimų pardavimų prognozavimas bei prekių užsakymas;
  • Stabilus, savalaikis ir reikiamais kiekiais prekių tiekimo užtikrinimas;
  • prekių pristatymo kontrolė.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (privalumas-matematikos, informatikos arba logistikos srityje);
  • Panašaus darbo patirtis - privalumas;
  • Labai geros anglų kalbos žinios;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Analitinis mąstymas bei gebėjimas sisteminti ir analizuoti informaciją;
  • Atsakingumas, kruopštumas, organizuotumas bei geri bendravimo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Socialines garantijas bei visas darbui reikalingas priemones;
  • Karjeros galimybes;
  • Darbą draugiškame kolektyve.

UAB „Personalo sprendimai“ – sėkmingą ilgametę patirtį sukaupusi personalo valdymo specialistų komanda.

Mūsų klientė - viena iš rinkos ilgamečių lyderių, siūlanti platų pakavimo įrengimų bei pakavimo medžiagų asortimentą.