Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Lonas ir partneriai“

TIEKIMO /Pirkimo Vadybininkas(-ė) JONAVOJE

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Jonava, Kaunas, Kėdainiai - UAB „Lonas ir partneriai“

Darbo pobūdis

  • Pirkimų/tiekimo planavimas, užsakymų tiekėjams formavimas ir kontrolė;
  • Pardavimų analizė, prekių likučių valdymas;
  • Optimalaus prekių likučių sandėlyje užtikrinimas;
  • Prekių pristatymo organizavimas bei kontrolė;
  • Naujų prekių informacijos paruošimas duomenų sistemoje;

Reikalavimai

  • Turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą;
  • Svarbu: patirtis pirkimuose, tiekime;
  • Puikios anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu, rusų kalbos žinios – privalumas;
  • Geri darbo MS Office įgūdžiai;
  • Analitinis mąstymas, orientacija į rezultatą;

Įmonė siūlo:

  • Visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą;
  • Atsakingą ir dinamišką darbą besiplečiančioje įmonėje;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Darbas viena pamaina 8.00-17.00, penktadieniais dirbame iki 15.30;
  • Draugišką kolektyvą;

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

Gergama“ – lovų ir čiužinių gamybos įmonė, priklausanti 28-erius metus veikiančiai „Lono“ įmonių grupei. Čia šiuo metu dirba daugiau nei 130 savo srities specialistų. Įmonė „Gergama“ yra išskirtinai orientuota į čiužinių ir lovų gamybą, todėl aiškiai apibrėžta įmonės veiklos sritis padeda nuosekliai auginti gamybos apimtis, o kartu ir čia dirbančių darbuotojų profesionalumą. Visa tai užtikrina įmonės vystymąsi bei aukštą gaminamos produkcijos kokybę.

Ilgametė čiužinių ir lovų gamybos valdymo patirtis leidžia įgyvendinti bet kokio sudėtingumo gamybos projektus pagal klientų pageidaujamas produktų specifikacijas, gamybos apimtis bei kitus poreikius.
informacija apie UAB „Lonas ir partneriai“
1763 €
Vid. atlyginimas bruto
(16% didesnis už LT vidurkį)
56
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1229 €
25% uždirba 1229-1538 €
25% uždirba 1538-2079 €
25% uždirba nuo 2079 €