Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Gevalda"
More about company »

Tiekimo skyriaus vadovas

Nuo 1500 Eur
Vilnius - UAB "Gevalda"

Darbo pobūdis

  • Tiekimo skyriaus tikslų įgyvendinimas, darbų planavimas, organizavimas, koordinavimas ir administravimas;
  • Nepertraukiamas aprūpinimas statybos objektų medžiagomis/įrankiais/mechanizmais-sistemos sukūrimas;
  • Pirkimo konkursų organizavimas, naujų tiekėjų Lietuvoje ir Užsienyje paieška, derybų vedimas, sutarčių sudarymas ir jų vykdymo kontrolė;
  • Sandėlio/įrankinių veiklos organizavimas;
  • Rinkos analizė, informacijos paieška apie medžiagų/įrankių/mechanizmų kainų pokyčius bei tendencijas;
  • Ieškojimas optimaliausių tiekimo grandinės sprendimų bei vadybos naujovių diegimas;
  • Savaitinių/mėnesinių ataskaitų rengimas;
  • Glaudus bendradarbiavimas su kitais skyriais

Reikalavimai

  • Profesionalūs derybiniai, analitiniai, planavimo, organizaciniai ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
  • 3-5 metų Tiekimo/Pirkimų vadovo patirtis;
  • Patirtis diegiant optimizuoto valdymo sistemas;
  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Anglų, rusų kalbų ne žemesnis nei B2 lygis.

Atlyginimas

Nuo 1500 Eur atskaičius mokesčius

UAB „GEVALDA“ – 2011 m. įkurta, sėkmingai Lietuvoje veikianti, atestuota kelių tiesimo bendrovė, kuriai suteikta teisė būti ypatingo statinio rangovu. Bendrovėje įdiegti ISO 9001:2008, ISO :2004 standartai užtikrina kokybišką įmonės valdymą bei gamybos procesų, produktų ir paslaugų poveikio aplinkai mažinimą. Įgyvendinant projektus naudojame šiuolaikines, pažangiausias technologijas, kokybiškas medžiagas, specialią įrangą bei laikomės ekologinių reikalavimų. Nuo savo veiklos pradžios bendrovė įgyvendino daugybę projektų visoje Lietuvoje.
Informacija apie UAB "Gevalda"
1293 €
Vid. atlyginimas bruto
(44% didesnis už LT vidurkį)
97
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 862 €
25% uždirba 862-1193 €
25% uždirba 1193-1555 €
25% uždirba nuo 1555 €
Vadovas: Valdemaras Karlonas