DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
Sanitex įmonių grupė

TIEKIMO SPECIALISTAS (-Ė)

Kaunas - Sanitex įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Optimalių prekių likučių užtikrinimas;
  • Prekių srautų analizė, būsimų pardavimų prognozavimas bei prekių užsakymas;
  • Stabilus, savalaikis ir reikiamais kiekiais prekių tiekimo užtikrinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (privalumas-matematikos, informatikos arba logistikos srityje);
  • Panašaus darbo patirtis - privalumas;
  • Labai geros anglų kalbos žinios (rusų k. - privalumas);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Analitinis mąstymas;
  • Atsakingumas, kruopštumas, organizuotumas bei geri bendravimo įgūdžiai.

Įmonė siūlo

  • Visas socialines garantijas bei laiku mokamą atlyginimą;
  • Karjeros galimybes;
  • Darbą draugiškame kolektyve.

Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UAB „Sanitex“ privatumo politika.

UAB „Sanitex“ - plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos bei distribucijos lyderė Lietuvoje, bendradarbiaujanti su daugiau nei 600 Lietuvos bei užsienio gamintojų ir šiuo metu plečianti savo veiklą trijose Baltijos šalyse.