Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Nord Steel“

Tiekimo Specialistas / Purchaser

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Nord Steel“

Atsakomybės:

Nord Steel yra tarptautinei įmonių grupei priklausantis fabrikas. Mažeikiuose įsikurusiame fabrike gaminame sunkiajai pramonei skirtus metalo gaminius ir įrengimus, kuriuos eksportuojame į daugiau kaip 30 šalių visame pasaulyje. Nuolat auganti tarptautinė įmonė nuolat didina savo pajegumus ir stiprina savo komandą kviesdama prisijungti įvairių sričių specialistus. Šiuo metu mūsų įmonė kviečia į komandą prisijungti tiekimo specialistą (-ę). Tavo atsakomybės bus:

  • Naujų tiekėjų paieška, darbas bei derybos su esamais ir būsimais tiekėjais;
  • Gamybai ir kitoms fabriko reikmėms reikalingų medžiagų užsakymai ir tiekimo administravimas;
  • Žaliavų likučių sekimas;
  • Pirkimų proceso organizavimas ir vykdymas;
  • Logistikos organizavimas.

Reikalavimai:

  • Tiekimo vadybininko patirtis gamybos / prekybinėje įmonėje;
  • Aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas;
  • Geri planavimo, organizavimo ir problemų sprendimo įgūdžiai;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Puikus anglų kalbos mokėjimas;
  • Darbo patirtis su ERP sistemomis būtų privalumas.

Mes siūlome:

Atsakingą ir įdomų darbą augančioje bei perspektyvioje kompanijoje;
Profesinį tobulėjimą ir karjeros galimybes;
Draugišką kolektyvą ir šiuolaikišką darbo aplinką.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

www.nord-steel.lt
Darbas Kaune, Rokuose esančiame administracijos biure.
Su atrinktais kandidatais susisieksime.
informacija apie UAB „Nord Steel“
1954 €
Vid. atlyginimas bruto
(28% didesnis už LT vidurkį)
76
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1424 €
25% uždirba 1424-1748 €
25% uždirba 1748-2220 €
25% uždirba nuo 2220 €