No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
UAB „Smart trading“

TIEKIMO VADOVAS (-Ė)

Nuo 1300 €/mėn. Į rankas
Online interview
Vilnius - UAB „Smart trading“

Mūsų pasiūlymas

Dirbsite puikiai bendraujančioje komandoje, įgysite naujų profesinių žinių;
Užtikrinsime pagalbą, sprendimų ir kūrybinę laisvę, galimybes realizuoti savo geriausias kompetencijas, idėjas be jokių trikdžių.

Žadame patogias darbo sąlygas, kompetencijas ir konkrečią patirtį atitinkantį atlyginimą, gražias kolektyvo tradicijas, pagarbą Jūsų laisvalaikiui, galimybes dirbti nuotoliniu būdu bei pakankamai greitą karjerą patikimoje ir sėkmingoje įmonėje. Aptarkime šį pasiūlymą išsamiai susitikimo metu - siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Pareigos ir atsakomybės

Šiame darbe rūpinsitės santykių su esamais ir būsimais tiekėjais palaikymu ir vystymu. Ieškosite būdų, kaip su tiekėjų pagalba sugeneruoti daugiau vertės mūsų pardavimų komandai ir/arba klientams. Dirbsite komandoje su pardavimų skyriumi, kad surasti geriausius naujus produktus. Sieksite, kad Jūsų komanda dirbtų savarankiškai, inovatyviai, padėsite, su įmonės partneriais, diegti papildomus analitinius, darbo efektyvumą skatinančius IT įrankius. Prižiūrėsite, kad turėtume teisingą informaciją apie prekes, likučius, prekių judėjimą ir visi galėtume priimti teisingus sprendimus. Stebėsite tam tikrų tiekėjų likučius, sandėlio apyvartumą, kainas ir kitą informaciją.

Plačiau – susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
Tikimės, kad turite sėkmingos panašaus darbo patirties didmeninės/mažmeninės prekybos įmonėje - tinka kandidatai, kurie turi tiekimo vadybininko/-ės patirties, ir nori žengti sekantį žingsnį karjeroje.
Puikiai dirbate MS Excel (pivot table, vlook up ir kt.panašios funkcijos Jums pažįstamos);
Bendraujate profesionaliai ne tik lietuvių, bet ir anglų k.

Jei tik svajojate apie permainas, naujas patirtis arba ši veikla yra Jūsų mėgstama - nedvejokite, siųskite savo CV, susipažinkime.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. į rankas
Atlyginimas, kurį siūlytume, priklauso nuo kompetencijų, patirties.
UAB „Smart trading“

UAB „Smart trading“

Esame dinamiška, moderni ir patikima didmeninės prekybos įmonė, veikianti visose trijose Baltijos šalyse. Mes pasižymime šiuolaikinėmis valdymo tradicijomis, aukštos kokybės paslaugomis ir greita reakcija į mūsų partnerių poreikius. Jau keletą kartų iš eilės esame įvertinti “Gazelės” ir “Stipriausi Lietuvoje”. Sužinokite apie mūsų paslaugas ir produktus daugiau internetinėje svetainėje ir
informacija apie UAB „Smart trading“
1588 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
15
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2021 m.