Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Biseris“
More about company »

TIEKIMO VADOVAS

Vilnius - UAB „Biseris“

Darbo pobūdis

  • tiekimo proceso optimizavimas;
  • MIN/MAX sistemos sandėlyje įvedimas ir palaikymas;
  • optimalaus logistikos proceso užtikrinimas;
  • importo/eksporto organizavimas;
  • strateginių produktų pirkimo sutarčių valdymas;
  • aplinkosaugos proceso valdymas;
  • organizacijos interesų atstovavimas derybose su tiekėjais;
  • rinkos analizė ir prognozavimas.

Reikalavimai

  • ne mažesnė nei 2 m. patirtis pirkimų srityje;
  • puikios lietuvių, anglų ir rusų kalbų žinios;
  • aukštasis universitetinis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • vairuotojo pažymėjimas;
  • kompiuterinis raštingumas;
  • loginis mąstymas, analitiniai gebėjimai;
  • gebėjimas planuoti laiką ir nusistatyti užduočių atlikimo prioritetus;
  • gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus ir dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

  • galimybes kurti ir įgyvendinti tiekimo funkcijos viziją;
  • puikų jaunatvišką ir draugišką kolektyvą;
  • galimybę realizuoti savo idėjas;
  • motyvuojantį atlyginimą;
  • profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

UAB „Biseris“ – tai viena didžiausių Lietuvoje ir Baltijos šalyse specializuotų projektinių įmonių grupė, teikianti kompleksines susisiekimo ir civilinės infrastruktūros gerinimo paslaugas. Jau daugiau nei 20 metų geriname eismo saugumą Lietuvos keliuose ir miestuose, diegdami naujausias technologijas ir plėtodami inovatyvius infrastruktūros modernizavimo sprendimus.
Informacija apie UAB „Biseris“
2404 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
90
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1771 €
25% uždirba 1771-2149 €
25% uždirba 2149-2970 €
25% uždirba nuo 2970 €
Vadovas: Tomas Ignatavičius