Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Koncernas VIKONDA
More about company »

Tiekimo vadybininkas (darbo vieta Kėdainiuose)

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Kėdainiai, Kaunas - Koncernas VIKONDA

Darbo pobūdis

Prekių likučių (žaliavų, taros, etikečių) stebėjimas, palaikymas ir užsakymas;

Importuojamų prekių (žemės, oro ir vandens transportu) kontrolė, deklaracijų ir kitų su muitine susijusių dokumentų rengimas, atstovavimas muitinėje ir VMVT;

Tiekėjų kontrolė dėl prekės lydinčių dokumentų pateikimo.

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Geros anglų ir rusų kalbų žinios;
Kompiuteriniai įgūdžiai (Word, Excel programomis);
Darbas su Navision programa būtų privalumas;
Geri bendravimo, vadybiniai ir derybiniai įgūdžiai;
Kruopštumas, atidumas.

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą;
Profesinio tobulėjimo galimybes;
Karjeros perspektyvas;
Draugišką ir profesionalų kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.
Darbo vieta - UAB "Kėdainių konservų fabrike".